کل کاربران : 2185929
کاربران امروز : 966
بازدید امروز : 1071
کاربران دیروز : 1685
بازدید دیروز : 1885
کاربران آنلاین : 24
بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
استخدامی
     

 

 

دعوت به همکاری مجتمع آموزشی فرهنگی حکمت نبوی
مجتمع آموزشی فرهنگی حکمت نبوی وابسته به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم 7 به منظور تکمیل کادر آموزشی و فرهنگی و اداری خویش برای سال تحصیلی 91-1390 از بین نیروهای متدین و با تجربه و با سوابق آموزشی و اجرایی در مقاطع پیش دبستانی ، دبستان ، راهنمایی ، متوسطه و پیش دانشگاهی دعوت به همکاری می نماید .
از داوطلبان درخواست می شود فرم مربوطه را تکمیل نمایند .
نحوه تماس:
آخرین مهلت:
31 اردیبهشت 1390

 

 

استخدام بانک دی(جدید) چاپ فرستادن به ایمیل
 

بانک دی با هدف تکمیل کادر بانکداری الکترونیکی خود از میان فارغ التحصیلان رشته های رایانه،(کلیه گرایش ها) ، الکترونیک، مخابرات، علوم بانکی و مهندسی فن اوری اطلاعات در مشاغل ذیل دعوت به همکاری می نماید

1-کارشناس سیستم های بانکداری متمرکز
2-کارشناس پشتیبانی  سخت افزار و نرم افزار
3-کارشناس پشتیبانی  خدمات کارت
4-کارشناس پشتیبانی  ارتباطات و شبکه


شرایط عمومی :


1-بومی یا ساکن تهران

2-معدل  کارشناسی :14

3-معدل کارشناسی ارشد:15

4-دارا  بودن کارت پایان خدمت یا  معافی دائم

5-دارا بودن مدرک تحصیلی­کارشناسی ­یا کارشناسی­ ارشد و حداقل 3 سال تجربه کاری ­مرتبط (دارندگان ­مدرک ­تحصیلی کارشناسی ارشد در اولویت می باشند)

6-فراغت­ازتحصیل­دررشته­های:رایانه،(کلیه گرایش ها) ، الکترونیک، مخابرات، علوم بانکی. فن اوری اطلاعات 

7-دارا بودن­حداکثر 35سال­سن برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و حداکثر 30 سال سن برای دارندگان مدرک کارشناسی.

8-آشنایی کامل به زبان انگلیسی

9-تسلط به نرم افزارهای OFFICE و خودکارسازی اداری و آشنا به مفاهیم بانکداری و حسابداری

شرایط اختصاصی :

1.کارشناس سیستم های بانکداری متمرکز و خدمات کارت: مسلط به مفاهیم پایگاه داده،‌SQL و آشنا به محیط های UNIX و Linux و آشنا با سیستم های بانکداری متمرکز و خدمات کارت و آشنا به دانش عمومی بانکهای اطلاعاتی

2.کارشناس پشتیبانی ارتباطات و شبکه و سخت افزار و نرم افزار: آشنا با مفاهیم تجهیزات مخابراتی و شبکه ای و عملیات رایانه ای و تسلط به عملکرد کلیه ابزارهای خدمات بانکداری الکترونیکی


:: برای ثبت نام به آدرس بانک به نشانی http://bank-day.ir مراجعه کنید

 

 

استخدام بانک گردشگری (سراسری) چاپ فرستادن به ایمیل
 

بانک گردشگری در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی برای شعب تهران و شهرستان در مشاغل مورد نیاز از طریق مصاحبه تخصصی استخدام نماید . متقاضیان می

توانند حداکثر تا  تاریخ1390/2/5 ثبت نام نمایند .

شرایط احراز متقاضیان متصدی امور بانکی :1 - داشتن حد اقل مدرک کارشناسی ترجیحاً در رشته های تحصیلی کامپیوتر , IT  , حسابداری , علوم بانکی , علوم انسانی , مدیریت , اقتصاد
2 – حداقل شرط معدل برای شغل متصدی امور بانکی 15 می باشد .

شرایط احراز متقاضیان کادر مدیریتی :

1 – بازنشتگان موسسات مالی و بانکی بدون محدودیت در رشته تحصیلی
2 – افرادی که دارای سابقه کار مفید و مرتبط با شعبه می باشند .
3 – حداکثر سن 56 سال
4 – حداقل دارای مدرک تحصیلی دیپلم

 

استخدام بانک پاسارگاد (بدون مهلت)

در پاسخ به استقبال بی نظیر متقاضیان همکاری با بانک پاسارگاد و در راستای گسترش شعبه های بانک   ، واجدین شرایط زیر پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های لازم جهت شغل بانکداری  به مصاحبه دعوت می شوند.

شرایط :

 

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی جنسیت
کارشناسی و کارشناسی ارشد

1. کلیه رشته های علوم اقتصادی و یا سایر رشته های تحصیلی با گرایش اقتصاد.

2. رشته های مدیریت با گرایش های بانکداری ، بازرگانی ، مالی ، دولتی و صنعتی

3. حسابداری.

4. کلیه گرایش های : آمار ، ریاضی و صنایع.

5. مهندسی کامپیوتر (در صورت نیاز).

خانم ها و آقایان

 

 

 

۱- خانم ها متولد ۱۳۶۴ به بعد ، آقایان متولد ۱۳۶۲ به بعد (در خصوص متقاضیان فوق لیسانس به بالا شرایط سنی با ۲ سال اختلاف از شرایط سنی قید شده نیز قابل پذیرش است)

۲ - آقایان دارای کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی .

۳ - سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشکان معتمد بانک .

۴- عدم سو پیشینه کیفری .یادآوری:

۱- کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات خود و سایر اطلاعات لازم را در قسمت "  سیستم الکترونیکی دعوت به همکاری  " ثبت نمایند .

۲- روش ثبت نام فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی است ، لذا از متقاضیان درخواست می شود به هیچ عنوان مدارکی به دفاتر و ادارات بانک ارسال ننمایند .

۳- متقاضیان ، معدل رشته تحصیلی را با دقت و با صدم نمره اخذ شده ، طبق گواهینامه دریافتی از دانشگاه ثبت نمایند .

۴ - انجام مصاحبه با متقاضیان هیچ گونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

۵ - زمان مصاحبه بر اساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید ، نکته قابل ذکر اینکه متقاضیان فقط و صرفاً شماره تلفن همراه خودشان را ثبت نمایند.

*  توجه : ضرورتی به پیگیری حضوری و تلفنی با این امور نیست ، کافی است  شماره پرونده الکترونیکی  را نزد خود نگهداری نمایید ، امکان جستجوی آن از طریق این امور مقدور نخواهد بود.

 

استخدام شرکت ملی گاز ایران

شرکت ملی گاز ایران در نظر دارد به ‌منظور تأمین بخشی از نیازمندیهای نیروی انسانی مورد نیاز خود در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی واقع در استان بوشهر- عسلویه از میان دانش آموختگان ذکور مقاطع تحصیلی دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی داوطلبان واجد شرایط را پس از ثبت نام در پایگاه اینترنتی به نشانی www.nigc.ir از طریق برگزاری آزمون کتبی (علمی)، آزمون استعداد و روان شناختی ، مصاحبه حضوری فنی و تخصصی ، گزینش استخدام کند.
بر پایه این گزارش، از داوطلبان استخدام در مقطع دکتری و فارغ التحصیلان ممتاز آزمون کتبی بعمل نخواهد آمد و متقاضیان واجد شرایطی که در مهلت مقرر ثبت نام نموده باشند ؛ صرفاً به مرحله مصاحبه فنی و تخصصی دعوت خواهند شد.
به‌این ترتیب داوطلبان گرامی می توانند از تاریخ 27 فروردین ماه سال جاری جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت شرکت ملی گاز مراجعه کنند.

رشته های مورد نیاز به تفکیک سطوح دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی

رشته های مورد نیاز برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مجتمع گاز پارس جنوبی در سطح دکتری عبارتند از: مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، حقوق، اقتصاد، بهداشت حرفه ای، روانشناسی صنعتی سازمانی، علوم اجتماعی، مدیریت، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر و مهندسی مواد.
رشته‌های مورد نیاز در سطح کارشناسی ارشد شامل مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر و فیزیک است.
همچنین رشته‌های مورد نیاز در سطح کارشناسی را مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی ایمنی و بازرسی، حسابداری، شیمی، فیزیک و مهندسی صنایع تشکیل می‌دهد.

شرایط عمومی

شرایط عمومی برای استخدام در این شرکت عبارت است از: تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران، ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و متدین به دین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور، عدم سوء پیشینه کیفری، داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمانی به تائید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، دارا بودن کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان مرد و عدم تعهد واشتغال به کار به صورت پیمانی ، آزمایشی و رسمی در سازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن و عدم استخدام پیمانی یا رسمی در شرکتهای تابعه صنعت نفت ( شرکت ملی نفت ، گاز ، پتروشیمی ، پالایش وپخش وشرکتهای فرعی).

شرایط سنی
حداکثر سن برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی 30 سال ( متولدین 1360/2/1 و به بعد ) مقطع کارشناسی ارشد و دکتری 34 سال ( متولدین 1356/2/1 و به بعد) است.

شرایط معدل
حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی دکتری 15، حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد 15و حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی کارشناسی 13 است.

شرایط مدرک تحصیلی

مدارک دانشگاهی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون های استخدامی است که از طریق آزمون های سراسری دانشگاه های دولتی یا آزاد اسلامی، موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده باشند و یا از لحاظ ارزش علمی، مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فنآوری/وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی / سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد.
داوطلبان استخدام باید با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده درآزمون های استخدامی شرکت کنند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود، فرد دارای مدرک تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ قبل از آزمون بوده، ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفی خواهد شد.

جذب و بکار گیری دانش آموختگان ممتاز دانشگاه ها
دانش آموختگان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی متقاضی استخدام، در یکی از رشته های تحصیلی مورد نیاز چنانچه در تاریخ ثبت نام برای استخدام، از تاریخ فارغ التحصیلی آنها بیش از سه سال نگذشته باشد بدون شرکت در آزمون علمی وارد بقیه مراحل استخدام می شوند.

مدارک مورد نیاز
به این منظور تصویر خوانای صفحه اول شناسنامه، یک برگ تصویرخوانای کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم کامپیوتری از دو طرف کارت، یک برگ تصویر خوانای آخرین مدرک تحصیلی که در آن مقطع ، رشته و گرایش تحصیلی ، معدل وتاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد، نیاز است.
در خصوص داوطلبانی که خود را بر مبنای محل اخذ دیپلم، بومی معرفی کرده‌اند ارسال یک برگ تصویر مدرک تحصیلی دیپلم و یا اصل گواهی صادره از سوی اداره آموزش وپرورش شهر یا شهرستان محل اخذ دیپلم خود الزامی است.
درخصوص آن دسته از داوطلبانی که در مقطع تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد متقاضی استخدام هستند، ارسال یک برگ تصویر مدرک یا گواهی تحصیلی مقطع پایین تر با ذکر رشته و گرایش تحصیلی الزامی است.

محل خدمت پذیرفته شدگان نهایی
محل خدمت کلیه افرادی که استخدام خواهند شد، صرفاً منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس واقع در استان بوشهر-بندر عسلویه شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی به آدرس سایت www.spgc.ir بوده و بصورت دائم در منازل سازمانی پیش بینی شده در شهرستان جم سکونت خواهند یافت.
ضمناً تا آماده شدن منازل مذکور و یا عدم واگذاری منازل سازمانی ، به صورت طرح اقماری 2 به 1 ( دو هفته کار و یک هفته استراحت) خواهد بود.
براساس این گزارش، میدان گازی پارس جنوبی، یکی از بزرگترین منابع گازی جهان است که بر روی خط مرزی مشترک ایران و قطر در عمق حدود 3000 متری زیر کف خلیج فارس و حدود 105کیلومتری سواحل ایران قرار دارد و یکی از اصلی‌ترین منابع انرژی کشور به شمارمی‌رود. مساحت این میدان 9700 کیلومتر مربع است که سهم متعلق به ایران 3700 کیلومترمربع وسعت دارد.
ذخیره گاز این بخش از میدان 14 تریلیون متر مکعب گاز به همراه 18 میلیارد بشکه میعانات گازی است که حدود 8 درصد از کل گاز دنیا و نزدیک به نیمی از ذخائر گاز کشور را شامل می‌شود.
از کلیه پذیرفته شدگان نهایی تعهدنامه محضری مبنی بر خدمت در منطقه صورت مکتوب قبل از شروع به کار اخذ خواهد شد.

 

 

 

 

دعوت به همکاری

 

گروه صنعتی توزین الکتریک (سهامی خاص) بزرگترین تولید کننده انواع باسکول‌ و ترازوهای صنعتی در خاورمیانه از افراد واجد شرایط ذیل با حقوق و مزایای مکفی دعوت به همکاری ی نماید.

متقاضیان از بدو استخدام تحت پوشش خدمات بیمه‌ قرار گرفته و از مزایای رفاهی مناسب بهره مند خواهند شد.

ردیف

عنوان شغل

تحصیلات

سابقه کار

زمینه کاری

جنسیت

محل خدمت

1

سرپرست

خدمات پس از فروش

لیسانس

مهندسی صنایع

3  سال

آشنا به خدمات پس از فروش و مدیریت ارتباط با مشتریان و امور فنی

مرد

دفتر مرکزی

تهران

2

کارشناس

خدمات پس از فروش

کارشناس الکترونیک و علوم پایه

-

آشنایی کامل به آفیس و روابط عمومی قوی

مرد

دفتر مرکزی

تهران

3

کارشناس فروش

 

آخرین بروز رسانی : 1390/11/18 19:48:56  تعداد مشاهده : 33441  نویسنده / ویرایشگر : روزنامه بیرجند امروز

خواندنی امروز

جملات کوتاه وخواندنی
آدما تا وقتی کوچیکن دوست دارن برای مادرشون هدیه بخرن اما پول ندارن . . .
وقتی بزرگتر میشن ، پول دارن اما وقت ندارن . . .
وقتی هم که پیر میشن ، پول دارن وقت هم دارن اما . . . مادر ندارن . . .
به سلامتی همه مادرای دنیا . . .

ادامه ....
گفته می شود ...

گفته می شود فرمانده ناجا با رد نزدیک شدن داعش به مرزهای کشور گفته داعش نزدیک نشده، همانجا که بوده هست و تحرکات آنها نسبت به دو سه ماه گذشته فرقی نکرده است.

 

گفته می شود محمد دهقان نماینده مجلس با بیان اینکه غیرعلنی بودن دادگاه های فسادهای اقتصادی سوء ظن مردم را نسبت به نفوذ صاحبان قدرت و ثروت بر دستگاه قضایی افزایش می دهد و با فلسفه اصل 165قانون اساسی ناسازگار است، خواستار برگزاری علنی دادگاه‌های فساد اقتصادی شد.

 

گفته می شود یک روزنامه عربستانی خبر داده که ترکیه یک شهر مرزی خود با سوریه را به مرکز خرید عناصر گروهک تکفیری داعش تبدیل کرده است.

 

 

 

 

 گفته می شود خبرها حاکی است که در پی تأیید استفاده از روغن پالم در شیر و لبنیات پرچرب، مصرف‌کنندگان از خرید محصولات لبنی پر چرب روی گردانده‌اند و ضمن رعایت جانب احتیاط، به مصرف لبنیات کم‌چرب روی آورده‌اند.

 

 گفته می شود محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره نارضایی سازمان محیط زیست نسبت به وضعیت تشعشعات، گفته در این خصوص اقدامهای انجام شده مورد بررسی قرار گرفته و گزارش آن پس از جمع بندی به رئیس جمهور تقدیم شد.

 

 

 گفته می شود دولت ونزوئلا با ایجاد اردوگاهی به منظور حمایت و مراقبت از کودکان زخمی و یتیم غزه، آمادگی خود را برای استقبال از این کودکان اعلام کرده است.

 

 گفته می شود هواپیمای ایران 140 درحالی سقوط کرد که سازمان هواپیمایی کشوری چند هفته قبل به دلایل نامعلوم تفاهم‌نامه‌ تعمیر این هواپیماها را که قرار بود با کشور اوکراین منعقد شود، در لحظات آخر امضا نکرد.

 

گفته می شود مسئولین امنیتی رژیم صهیونیستی می‌گویند عناصر وابسته به جنبش حماس، نوعی آموزش‌های هوایی را در مالزی دیده‌اند که به آنها این امکان را می‌دهد علیه اسرائیل حملات هوایی انجام دهند یا برای نفوذ در خاک این رژیم چترباز بفرستند.

 

 گفته می شود رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی در امور بین‌الملل معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری خبر صفحه منتسب به «محمد باقر نوبخت» در شبکه اجتماعی فیس‌بوک را تکذیب کرده است.

 

 گفته می شود رئیس دادگاه کیفری استان تهران از تعیین وقت نظارت برای پرونده محمود احمدی‌نژاد خبر داده است .  به گزارش ایلنا، محسن افتخاری در حاشیه مراسم ختم پدر قاضی ناصر سراج درباره پرونده یکی از مدیران ارشد دولت قبل اظهار داشت: هنوز حکمی صادر نشده و تلاش ما این است که مشورت‌ها تا پایان مرداد تمام شود و اوایل شهریور حکم مربوطه صادر شود.

 

 

گفته می شود در حالی که بر اساس مصوبه سال 1391 دولت دهم، مقرر شده بود کلیه اختیارات، مسئولیت ها و وظایف وزیران و رؤسای دستگاه های ملی و معاونت های رییس جمهور در زمینه موافقت، تأیید، صدور مجوز، گواهی، پروانه و عناوین مشابه به استاندار یا فرمانداران ویژه واگذار شود، این مصوبه تاکنون با اعتراض های مختلف نهادهای نظارتی مواجه و اخیرا نیز از دولت یازدهم خواسته شده است این مصوبه را به علت تداخل کاری و تبعات اقتصادی – سیاسی آن لغو کند.

 

 

 

 گفته می شود براساس ابلاغیه روزهای اخیر دولت به دستگاه های مرتبط در امر واردات کالا، مقرر شده در اسرع وقت آمار مربوط به سیگارهای وارداتی طبق یک لیست واحد و با درج شاخصه هایی چون تعداد نخ سیگار وارداتی، ارزش کالا، مبلغ وصول شده بابت عوارض و تعرفه و کسورات موجود در این زمینه، تهیه و جهت ارائه به مجلس شورای اسلامی و دیوان محاسبات ارسال شود.

 

گفته می شود اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی بیشترین زمینه فساد موجود در کشور را از نوع اقتصادی برشمرده و گفته نیروی انتظامی نیازمند تقویت ساختارهای خود برای مبارزه با فساد می باشد.

 

 

 

 

 

گفته می شود پلیس هند در ادامه بررسی پرونده توزیع پیراهن هایی با آرم داعش، یک نفر را در جنوب این کشور دستگیر کرده است. تحقیقات بیشتر درباره پیراهن های دارای آرم داعش که جوانان جنوب هند با آنها عکس انداخته و سپس در فیس بوک منتشرکردند، مشخص کرد متهم اصلی یک حامی فعال این گروه تروریستی است که سعی می کرده مغز جوانان مسلمان هندی را برای جنگ شست وشو دهد.

 

 

 

 

 

 

گفته می شود یک منبع آگاه در استان دیالی اعلام کرد که اعضای داعش 25 خانه را در منطقه السعدیه در این استان تخلیه کرده‌اند تا آنها را به نزدیکان و وابستگان خود که در خارج از این منطقه به سر می‌برند، اهدا کنند!

 

 

 

 

 

 

گفته می شود شرکت ماناس ایرویز قرقیزستان در تلاش است تا یک هواپیمای ایرباس 340-300 را که پیشتر تحت اختیار یک شرکت پاکستانی بوده، خریداری و به ایران اجاره دهد. این هواپیما پیشتر تحت اختیار شرکت پاکستانی ایربلو قرار داشته است. ماناس ایرویز در نظر دارد این هواپیمای را به شرکت ماهان ایر ایران اجاره دهد.

 

 

 

 

 

 

گفته می شود روزنامه «پاییس» چاپ اسپانیا با انتشار گزارشی مدعی شد که یک شهروند اسپانیایی که اخیراً به سوریه رفته و به گروهک تروریستی - تکفیری داعش پیوسته، یک کمربند انتحاری به عنوان هدیه به همسرش داده است.

 

 

 

 

 

 

گفته می شود اسماعیل کوثری نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ضرورت آشنایی مسؤولان کشور با فرهنگ جهادی و مناطق محروم گفته به دنبال این هستیم که حق مأموریت مسؤولان به منظور سازندگی کشور نصف شود.

 

 

 

 

 

 

گفته می شود جوانان معترض مغربی پیراهن لیونل مسی، بازیکن تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا را در اعتراض به کمک مالی وی به رژیم صهیونیستی آتش زدند. این در حالی است که مسی خبر کمک به صهیونیستها را تکذیب کرده است.

 

 

 

 

 

 

گفته می شود آیت‌الله «سیداحمد خاتمی»، عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفته فتنه‌گران اگر به گناه خود اعتراف کنند، رأفت نظام شامل حال‌شان خواهد شد. وی گفته بهتر است افرادی که برای رفع حصر تلاش می‌کنند، آنها را به اعتراف و قبول گناه ترغیب کنند.

 

 

 

 

 

گفته می شود قاتل ستار بهشتی به سه سال حبس، دو سال اقامت اجباری در برازجان  و 74 ضربه شلاق محکوم شد. گیتی پورفاضل- وکیل مدافع اولیای دم ستار بهشتی- در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن  اعلام این خبر و انتقاد  از حکم صادر شده، گفت:  با توجه به اینکه اولیای دم ستار بهشتی معتقد بودند قتل فرزندشان از سوی مأمور پلیس فتا از نوع عمدی بوده است، از پیگیری پرونده با اتهام قتل شبه‌عمد و به تبع آن از دریافت دیه انصراف دادند.

 

 

 

گفته می شود دولت آمریکا با صدور دستور حمله به گروهک داعش به بی‌ربط بودن ادعای یک ماه پیش خود اذعان کرد.

دولت آمریکا ماه گذشته به هنگام تشدید تحرکات تروریستی گروهک داعش در منطقه موصل به جانبداری و مظلوم‌نمایی به نفع این تروریست‌های وحشی پرداخته و مدعی شده بود آنها نماینده گروه‌های اهل سنت هستند که از رفتار سرکوبگرانه و فرقه‌گرایانه(!) دولت عراق ناراضی هستند و دولت عراق باید سیاست‌های خود را تغییر دهد. این موضع دولت آمریکا در حقیقت واکنشی از سر انفعال به انتخابات عراق و پیروزی مجدد اسلامگرایان همسو با ایران بود و کاخ سفید بدین ترتیب می‌کوشید با دور زدن نظر رسمی مردم عراق، منتخبان ملت عراق را تحت فشار قرار دهد.

 

 

 

 

گفته می شود «افزایش رشد نقدینگی به رقم نگران‌کننده بیش از 30/5 درصد کاملا برخلاف سیاست خروج غیرتورمی از رکود است و در صورت حفظ این میزان رشد، هدف کاهش و کنترل تورم دولت در ماه‌های آینده مخدوش خواهد شد

 

 

 

 

 

گفته می شود یک عضو مجمع روحانیون گفته کناره‌گیری افرادی مانند خاتمی و ناطق نوری از صحنه سیاسی کشور خودخواسته نیست و آنها فضا را برای آمدن به عرصه سیاست جهت فعالیت جدی مناسب نمی‌بینند.

رضوی یزدی علام کرده  به کار بردن تعبیراتی چون بازنشستگی سیاسی برای افرادی چون آقای خاتمی و ناطق نوری تعبیر غلطی است؛ چرا که این چهره‌ها هیچ وقت نمی‌توانند از سیاست کشور جدا شوند و تمام وجود آنها با این موضوع عجین شده است و اگر اکنون مسئولیت نمی‌پذیرند علتش این است که امکانش از آنها سلب شده است.

 

گفته می شود دادگاهی در بحرین 13 شهروند این کشور را به دلیل اتهاماتی از جمله ارتباط با ایران به زندان و لغو تابعیت محکوم کرد.دادگاه، اتهامات ادعایی علیه این افراد را به همراه داشتن سلاح، ایجاد سازمان سیاسی و انتقال غیرقانونی اطلاعات با ایران اعلام کرده است.

 

گفته می شود حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور در هشتمین همایش دانشجویان و استادان ایرانی خارج از کشور گفته بنده خیلی با ازدواج دانشجویی موافق نبوده و به نظر من دختران باید در دوران دبیرستان و پیش از ورود به دانشگاه ازدواج کنند.

 

گفته می شود

ابوجعفر السبعاوی، موسوم به وزیر دارایی دولت اسلامی عراق و شام با 16 میلیارد دینار به مکان نامعلومی گریخته است. گروهک داعش یک میلیارد دینار برای فردی که جعفر السبعاوی را بازداشت و تحویل دهد، در نظر گرفته است.

 

گفته می شود محمدرضا صادق، مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور در واکنش به پیشنهاد حضور رئیس جمهور در کسوت امامت نماز جمعه گفته مهمترین وظیفه رئیس‌جمهور مسؤولیت اجرایی است و من خیلی ضرورتی نمی‌بینم که بخواهم در این زمینه پاسخی داشته باشم.

 

گفته می شود معاون امور بین الملل و بازرگانی وزارت نفت امضای تفاهم نامه خرید نفت میان ایران و روسیه را تکذیب کرد. علی ماجدی درخصوص ادعای برخی از خبرگزاریها مبنی بر انعقاد قرارداد 20 میلیارد دلاری خرید نفت ایران از سوی روسیه اظهار داشت: چنین خبری صحت و واقعیت ندارد. رویترز در گزارشی اعلام کرده بود وزرای نفت ایران و روسیه روز (سه شنبه 14 مرداد) یادداشت تفاهم پنج ساله‌ای را امضا کردند که به همکاریهای دو کشور از جمله در بخش نفت مربوط است.

 

گفته می شود ربودن پزشکان برای مداوای مجروحین داعش، شگرد جدید این گروهک تروریستی در عراق است. داعشی‌ها علاوه بر این، شهروندان موصلی را مجبور به دادن خون برای تزریق به مجروحین این گروهک تروریستی می‌کنند.

 

گفته می شود یکی از خطیبان جمعه شهر "تلمسان" دومین شهر بزرگ الجزائر، علیه شیعیان علناً اعلام جنگ کرد. این خطیب وهابی گفته در زمانی که امت عربی و اسلامی در شرایط سختی به سر می‌برند برخی جزائری‌ها را می‌بینیم که فریب دعوت گرویدن به تشیع را خورده‌اند و شیعه شده‌اند.

 

گفته می شود شایعه کناره‌گیری «محمد‌رضا نعمت‌زاده » وزیر صنعت، معدن و تجارت و جایگزینی محمد فروزنده رئیس سابق بنیاد مستضعفان تکذیب شد. یک منبع آگاه به ایلنا گفته  نعمت‌زاده با قدرت سابق در سمت خود باقی است و تغییری در سطح وزیر در این وزارتخانه رخ نخواهد داد.

 

گفته می شود مهدی کوچک‌زاده در یادداشتی تحت عنوان «سخنی با آقای ناطق نوری» نسبت به اظهارات اخیر رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری واکنش نشان داد. او در یادداشتی با انتقاد از ناطق نوری و درخواست رسیدگی قضایی به اتهاماتی که رئیس دولت قبل به وی وارد کرد، تلویحاً اتهاماتی را متوجه او کرد. عصبانیت این نماینده مجلس از اظهارات اخیر ناطق نوری بود که طی آن از قوه قضائیه خواسته بود راست و دروغ نسبت‌های داده شده به وی را بررسی کند. رئیس دولت قبل او و پسرش را در جریان تبلیغات انتخاباتی سال 84 به فساد مالی متهم کرده بود.

 

گفته می شود همایش «هاشمی‌شناخت» لغو شد. یکی از دست اندکاران مراسم مدعی شد این همایش به توصیه مراجع ذیربط لغو شده است. این همایش از سوی نزدیکان دولت قبل طراحی شده و قرار بود همزمان با هشتادمین سالروز تولد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برگزار شود.

 

 گفته میشود یکی از اعضای کمیته تحقیق از پرونده بابک زنجانی گفته که وی اموال زیادی را به ترکیه منتقل کرده و فعالیت اقتصادی اش را در کشورهای دیگر از طریق مدیرانش انجام می‌دهد.

 

گفته می شود یک اقتصاددان اصلاح‌طلب می‌گوید «دولت در اقتصاد خیلی کند عمل کرده است و در بعضی جاها تعلل دولت باعث شده تا سیاست‌های اشتباه گذشته همچنان استمرار داشته باشد و به این ترتیب به اقتصاد کشور ضربه وارد کند

 

گفته می شود افسر ارشد و سابق سازمان«سیا» معتقد است اسرائیل در حال مستی رانندگی می‌کند و منافع آمریکا را به خطر انداخته است.فیلیپ جرالدی که 20 سال در اروپا و غرب آسیا فعالیت کرده ضمن یک سخنرانی در مرکز خبرگزاری ملی در واشنگتن گفت: اسرائیل در رسانه‌ها و حلقه‌های مطبوعاتی یک متحد آمریکا خوانده می‌شود، حال آنکه چنین نیست. سربازان اسرائیلی هیچ‌گاه در کنار نیروهای آمریکایی نجنگیده‌اند. برای متحد بودن  نیاز به پیمان مکتوبی است که چنین سند الزام‌آوری بین واشنگتن و تل‌آویو رد و بدل نشده است. اعضای متملق کنگره هم دوست دارند اسرائیل را بهترین و نزدیکترین دوست واشنگتن بخوانند؛ هر چند که اسرائیل با استفاده از نفوذ خود در حکومت و رسانه‌های ما سیاست‌هایی را ترویج می‌کند که برای ایالات متحده و حتی خودش نتیجه خوبی ندارند.

 

گفته می شود نماینده سابق انگلیس در آژانس گفته آمریکا در مذاکرات هسته‌ای با ایران زیاده‌خواهی می‌کند و اگر این روند ادامه پیدا کند در فرصت 4 ماهه توافقی به دست نخواهد آمد.پیتر جنکینز در مصاحبه با دیپلماسی ایرانی درباره غنی‌سازی صنعتی در ایران گفت: هیچ مبنایی در قوانین بین‌المللی وجود ندارد که خارجی‌ها بتوانند نوع مشخصی از غنی‌سازی برای اهداف صلح‌آمیز را بر ایران تحمیل کنند یا ظرفیت غنی‌سازی ‌ایران را به گونه‌ای محدود کند که نیازهای عملی این کشور در آینده دچار مختل کند.

 

گفته می شود کمک‌های نظامی و پولی دولت آمریکا به رژیم صهیونیستی برای انجام جنایات بیشتر علیه مردم غزه، دولتمردان این رژیم غاصب و کودک کش را چنان جسور کرده که احساس طلبکاری می‌کنند. سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن دیروز گفت: ما مراقب غیرنظامیان در غزه هستیم و از این بابت باید از ما تشکر شود. وی افزود: "ارتش اسرائیل شایسته دریافت جایزه نوبل است!"

 

گفته می شود وکیل مهدی هاشمی اعلام کرده از رسانه‌هایی که همزمان با دادگاه موکلش با هدف تأثیر بر روند دادرسی در رسانه‌ها جو‌سازی کرده‌اند، شکایت خواهد کرد. «وحید ابوالعمالی» به ایلنا گفت که از سایت‌های خبری جهان نیوز (وابسته به علیرضا زاکانی نماینده مجلس) و مشرق(هواداران دولت قبل) به اتهام افترا و نشر اکاذیب شکایت می‌کند. اشاره او به انتشار اخباری بود که همزمان با آغاز دادگاه تحت عنوان «ناگفته ها» در برخی رسانه‌ها منتشر شد و اتهامات ریز و درشتی را متوجه مهدی هاشمی کرد.


گفته می شود به تازگی از طریق برخی رسانه‌ها اعلام شده که اجاره‌بهای منزل کارلوس کی‌روش سالیانه حدود 800 میلیون تومان است در حالی که این رقم به هیچ‌وجه صحت ندارد.
کرایه منزل کی‌روش در سه سال و نیم اخیر که او در ایران بود متغیر بوده و در بیشترین حالت ماهیانه 6 میلیون تومان و در سال حدود 72 میلیون تومان بوده است اما این رسانه‌ها رقم 10 برابری را برای این مورد اعلام کرده‌اند.

 

گفته می شود منابع عراقی با انتشار تصاویری از حال و هوای این روزهای اعضای گروه تروریستی داعش در شهر موصل از زندگی آنها در ناز و نعمت فراوان خبر می دهند که موجب برانگیخته شدن خشم مردم این شهر شده است.

 

بر این اساس، داعشی ها را این روزها بیشتر می توانید در خودروهای گران قیمت و مدل روز مشاهده کنید.

 

همچنین آنها را می توان در رستوران های گران قیمت سطح شهر که فقط افراد ثروتمند توانایی حضور در آنها را دارند، پیدا کنید.

 

ولخرجی ها و عیاشی های فراوان تروریست های داعش و حضور آنها در منازل گران قیمت و ویلایی شهر در حالی رخ می دهد که آنها هدف خود را تشکیل خلافت اسلامی اعلام کرده اند و این مسأله باعث حیرت همه ساکنان موصل شده است.

 

 

گفته می شود کمک‌های نظامی و پولی دولت آمریکا به رژیم صهیونیستی برای انجام جنایات بیشتر علیه مردم غزه، دولتمردان این رژیم غاصب و کودک کش را چنان جسور کرده که احساس طلبکاری می‌کنند. سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن دیروز گفت: ما مراقب غیرنظامیان در غزه هستیم و از این بابت باید از ما تشکر شود. وی افزود: "ارتش اسرائیل شایسته دریافت جایزه نوبل است!"

 

 

 

 

گفته می شود وکیل مهدی هاشمی اعلام کرده از رسانه‌هایی که همزمان با دادگاه موکلش با هدف تأثیر بر روند دادرسی در رسانه‌ها جو‌سازی کرده‌اند، شکایت خواهد کرد. «وحید ابوالعمالی» به ایلنا گفت که از سایت‌های خبری جهان نیوز (وابسته به علیرضا زاکانی نماینده مجلس) و مشرق(هواداران دولت قبل) به اتهام افترا و نشر اکاذیب شکایت می‌کند. اشاره او به انتشار اخباری بود که همزمان با آغاز دادگاه تحت عنوان «ناگفته ها» در برخی رسانه‌ها منتشر شد و اتهامات ریز و درشتی را متوجه مهدی هاشمی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

گفته می شود به تازگی از طریق برخی رسانه‌ها اعلام شده که اجاره‌بهای منزل کارلوس کی‌روش سالیانه حدود 800 میلیون تومان است در حالی که این رقم به هیچ‌وجه صحت ندارد.
کرایه منزل کی‌روش در سه سال و نیم اخیر که او در ایران بود متغیر بوده و در بیشترین حالت ماهیانه 6 میلیون تومان و در سال حدود 72 میلیون تومان بوده است اما این رسانه‌ها رقم 10 برابری را برای این مورد اعلام کرده‌اند.

 

 

گفته می شود منابع عراقی با انتشار تصاویری از حال و هوای این روزهای اعضای گروه تروریستی داعش در شهر موصل از زندگی آنها در ناز و نعمت فراوان خبر می دهند که موجب برانگیخته شدن خشم مردم این شهر شده است.

 

بر این اساس، داعشی ها را این روزها بیشتر می توانید در خودروهای گران قیمت و مدل روز مشاهده کنید.

 

همچنین آنها را می توان در رستوران های گران قیمت سطح شهر که فقط افراد ثروتمند توانایی حضور در آنها را دارند، پیدا کنید.

 

ولخرجی ها و عیاشی های فراوان تروریست های داعش و حضور آنها در منازل گران قیمت و ویلایی شهر در حالی رخ می دهد که آنها هدف خود را تشکیل خلافت اسلامی اعلام کرده اند و این مسأله باعث حیرت همه ساکنان موصل شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گفته می شود یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه تحقق جرم در دانشگاه ایرانیان قطعی است، اظهار کرد: برگردان پول برداشت شده فقط می‌تواند موجب تخفیف برای آنها باشد.

وی گفته زمانی که یک عمل مجرمانه یا خلاف قانون صورت می‌گیرد به صرف انجام آن، نقض قانون صورت گرفته و اینکه بعد از آن آثارش به چه نحوی برطرف شود موجب برداشته شدن وصف مجرمانه از آن عمل نیست.

وی ادامه داد: لذا به دلیل اینکه پولی بدون اجازه قانون و خلاف آن برداشت شده این تحقق جرم قطعی است و برگرداندن مبلغ تخصیص یافته فقط می‌تواند از موجبات تخفیف باشد همانند فردی که مرتکب جرمی شود و بعد از شاکی رضایت می‌گیرد.

 

 

 

 

گفته می شود مستند « من روحانی هستم » از فروشگاه عرضه محصولات سروش جمع آوری شده است. این بدان معناست که مستند یاد شده برای مدتی در این فروشگاه عرضه می شده است.
عرضه مستند « من روحانی هستم » در فروشگاه محصولات فرهنگی سروش که وابسته به صدا و سیما است در حالی تائید شده که طی هفته های گذشته درباره رابطه موسسه سازنده این مستند، یعنی «سفیر فیلم» با صدا و سیما تشکیک جدی صورت گرفته است. مهمترین شائبه های ایجاد شده در این رابطه به بحث استفاده مسئولین «سفیر فیلم» از فیلم های آرشیوی صدا و سیما مربوط می شود.

ادامه ....
 
 
بیرجند
در ساعت 12:27 ب.ظ 11/01/94
وضعیت : ابری
دمای فعلی : 24 °C
امروز سه شنبه
حداقل دما : 9 °C
حداکثر دما: 25 °C
فردا چهارشنبه
حداقل دما : 9 °C
حداکثر دما: 21 °C
وب سایت رسمی روزنامه بیرجند امروز


طراحی و پیاده سازی توسط : دفتر فناوری اطلاعات داده پرداز بیرجند
RaakCMS